Cam Balkon

Cam Balkon

Katlanır cam balkon sistemleri balkonunuzu şık bir şekilde kapatmak ve korumak için tasarlanmıştır. Bu yüzden dayanıklı ve güvenli olmaları son derece önemlidir. Sürme balkon camları balkonun tavan, korkuluk veya zemin yapılarına monte edilen iki yatay alüminyum profilden oluşur. Profillere çerçevesiz temperli camlar sabitlenir.

 

Bu tip cam balkon sistemleri camın duvara kolayca katlanabileceği ve kullanımının kolay olduğu anlamına gelir. Cam bölmelerin tamamı yana çevrilebilir veya bazıları kısmi koruma için açık bırakılabilir. Cam balkon sistemlerini kullanarak balkonlarınızı daha estetik ve işlevsel hale getirebilirsiniz. Isı ve ses yalıtımı alabileceğiniz cam balkon sistemleri sayesinde her mevsim kullanabileceğiniz özel yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

 

Cam Balkon Sistemleri
 

Sürgülü ve katlanır sistemler, balkonlarınızı kapatmanın yanı sıra evinize veya iş yerinize modern bir şekilde ve manzaradan ödü vermeden ekstra yaşam alanı eklemek için çok güzel bir seçenektir. Katlanır cam balkon sistemleri gömme zemin rayı, mevcut zeminlerinizin hem içeride hem de dışarıda sorunsuz entegrasyonunu sağlar.

 

Yükseltilmiş ray, içeriden dışarıya değişen zemin seviyelerine izin verir. Balkon tesisatlarında drenaj yapılmasını sağlar. Alüminyum profiller arasında kusursuz bir sızdırmazlık sağlayan ve stabiliteyi artıran birbirine kenetlenen panel kapakları ile tasarlanmıştır. Sürgülü ve katlanır cam sistemi, tüm paneller katlanabildiği için dış mekân hissinin ve sınırsız manzaranın tadını çıkarma ve temizlik amaçlı kolay erişim gibi avantajlar sunar.

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Doğramaların Avantajları Alüminyum doğramaların farklı avantajları olduğu

Duşakabin

DUŞAKABİN MONTAJI

Pvc

PVC NEDİR?

Yorumlar